Логитип good-novost.info

Зоряні війни. Людство готується до Другої космічної війни (так, перша - відбулась). Анонс

12.04.2021 15:57

Наступний конфлікт між наддержавами обов’язково торкнеться космосу. Як будуть виглядати зоряні війни - розповідає LIGA.net

Зоряні війни. Людство готується до Другої космічної війни (так, перша - відбулась). Анонс - фото

Наступний конфлікт між наддержавами обов’язково торкнеться космосу. Як будуть виглядати зоряні війни - розповідає LIGA.net

Війна в космосі неминуча. А з кожним роком її перспектива стає все ближче, адже безліч країн нарощують військово-космічний потенціал. Сьогодні ринок "зоряних війн" оцінюється приблизно в $740 млрд, а до 2025 року перетне позначку в $1 трлн. Проте, коли кажуть про війну в космосі, зазвичай уявляють собі космічні кораблі, піхоту та лазерні автомати (поки що до цього ще далеко). Але "перша космічна" вже відбулась - вона трапилася 30 років тому. На Землі. І наступна війна обов’язково торкнеться орбіти.

"Космічні об’єкти неминуче стануть цілями будь-якої великої війни. Отже, війна пошириться і на космос, адже збройні сили у всьому світі в значній мірі покладаються на космічні системи", - розповідає LIGA.net професор міжнародного космічного та військового права в університеті Аделаїди Дейл Стівенс.

Небезпечним наслідком такого конфлікту, каже вчений, буде знищення цивільних супутників, які можуть використовуватися у військових цілях: "Сам факт, що ми спілкуємося між Україною та Австралією, відбувається через супутники, які надають необхідну позначку дати і часу, що дозволяють інтернету працювати".

Вчений припускає, що якщо в майбутньому людство почне селитися на Місяці або інших небесних тілах, цілями війни можуть стати космічні кораблі і астронавти: "На жаль, конфлікт - це частина нашої природи, і він, швидше за все, буде відбуватися всюди, де знаходиться людство".

У новому масштабному спецпроекті LIGA.net разом зі знаменитими публіцистами і вченими шукає відповідь на питання, як буде виглядати Друга космічна війна (і що відбувалось під час першої), як країни готуються (хто вже готовий), скільки витрачають грошей, якою зброєю будуть воювати. І чим це все загрожує людству.

Хто саме буде головними гравцями майбутнього протистояння? США - беззаперечне перше місце за всіма параметрами. За ними - Китай. Третя країна з катастрофічним відставанням - Росія, але вже найближчими роками вона поступиться Індії і зовсім покине трійку. В нашому спецроекті ми розібрали кожну країну і її можливості.

Цей текст написаний за підтримки тисяч передплатників LIGA.net. Вже завтра він буде надісланий всім нашим Партнерам. Підтримайте створення таких текстів, оформивши щомісячну передплату на сайті від 200 грн / міс або на Патреоні. І завтра ми надішлемо вам цей спецпроект українською і російською мовами. Крім спецтекстів, ми також відключимо для вас рекламу і будемо надсилати щотижня переказ кращих історій планети від топ-видань.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Напишите нам

космос

Вакансии Больше вакансий

Project Manager (впровадження CRM)

Киев * Група компаній ЛІГА

Редактор стрічки новин

Киев * Медіа холдинг Ligamedia

Head of PR

Киев * Група компаній "ЛІГА" Разместить вакансию

Читайте также


Новости раздела

Популярные