Логитип good-novost.info

Эволюция президента: от пресс-марафона до интервью ограниченному кругу журналистов

23.10.2020 19:31

Зеленскому нужно вернуть доверие граждан. Но это можно сделать только путем настоящего марафона с журналистами. А не общением ...

Эволюция президента: от пресс-марафона до интервью ограниченному кругу журналистов - фото

Эволюция президента: от пресс-марафона до интервью ограниченному кругу журналистов

23.10.2020, 19:04

.commenthover {fill:#858585;} #slide-to-comment:hover .commenthover {fill: #fff;}.st0_comment{fill:#FFFFFF;stroke:#858585;stroke-miterlimit:10;}

Зеленскому нужно вернуть доверие граждан. Но это можно сделать только путем настоящего марафона с журналистами. А не общением с удобными СМИ (укр)

Ми всі пам’ятаємо 14-годинний марафон президента Володимира Зеленського, який він провів минулого року. Це був унікальний момент в історії політичного життя України, коли велика кількість українських та іноземних журналістів мали можливість задати першій особі держави будь-яке питання на будь-яку тему.

Читайте также

"Что буду делать с ответом на пятый вопрос? Не скажу". Интервью Зеленского - за минуту

Президентське "Відповім всім і кожному" підкуповувало своєю відкритостю та автентичністю. Щирі та емоційно забарвлені відповіді Зеленського нівелювали наївність і, подекуди, відверто куці знання, нерозуміння глибинних процесів та викликів державного управління. if( document.documentElement.clientWidth < 1000 ) { document.getElementById(’premium_mobile’).setAttribute(’id’, ’div-gpt-ad-1501856944836-6’); //$(’#premium_mobile’).attr(’id’, ’div-gpt-ad-1501856944836-6’); //googletag.cmd.push(function() { googletag.display(’div-gpt-ad-1501856944836-6’); }); }

Президенту вірили, бо він БУВ справжнім, сміливим та відкритим, а не намагався таким здаватись.

Маючи в кишені золотий ключик до сердець українців та світу, отримавши всі необхідні інструменти влади, у Зеленського був унікальний шанс для швидкого перетворення українського гарбуза в сучасний супер-кар.

Люди вірили йому, бо на початках президент зібрав якісну команду прогресивних та професійних людей довкола себе.

Читайте также

Бог нас наказывает за что-то: может это эксперимент над Зеленским? А задело всю страну

Але минуло лише пів року і на заміну про-реформаторській, про-європейській команді, яка активно наступала на хвіст олігархічного дракона, із шухляд почали витягувати "старі та перевірені кадри", які знають "як порішати" питання.

В результаті, гарбуз так і залишився лежати на родючій українській землі, а всі обіцянки швидких та позитивних змін перетворились в симулякри.

Прикро усвідомлювати, що сміливості та рішучості Володимира Зеленського вистачило лише на пів ріку, і за цей час він перетворився в слабкого "керівника", яким вдало маніпулює власне оточення та прес-служба.

Намагаючись врятувати падаючі рейтинги правлячої партії напередодні місцевих виборів, президенту організували недолуге інтерв’ю з обмеженим колом олігархічних каналів, таким чином підкреслюючи слабкість та СТРАХ президента перед незалежними ЗМІ.

В результаті, люди побачили знайому картинку "голови, яка говорить штампами", а не надихаючого державного лідера. if( document.documentElement.clientWidth < 1000 ) { document.getElementById(’premium2_mobile’).setAttribute(’id’, ’div-gpt-ad-1501856944836-7’); //$(’#premium2_mobile’).attr(’id’, ’div-gpt-ad-1501856944836-7’); //googletag.cmd.push(function() { googletag.display(’div-gpt-ad-1501856944836-7’); }); }

Чи є у Зеленського ще один шанс все змінити? Без потужної підтримки людей однозначно НІ.

Можливо, йому знову повірять, але це станеться лише тоді, коли він сам забажає бути сильним.

А почати процес відбудови довіри можна зі справжнього марафону, запросивши суспільного мовника UA: Перший, представників незалежних ЗМІ та журналістів-розслідувачів корупційних схем, провідні іноземні видання і надавши їм можливість задати п’ять питань, які по-справжньому цікавлять суспільство.

Інакше, тепла ванна Януковича неминуче залишить президента Зеленського на узбіччі історії.

loadScript("/js/jquery3.4.1.min.js", function () { loadScript("https://www.liga.net/js/lang/ru.js"); loadScript("https://www.liga.net/js/polls.js"); loadScript("https://www.liga.net/js/jquery.mask.js"); });

Все материалы автора

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Читайте также


Новости раздела

Популярные