Логитип good-novost.info

Зеленський нагородив митрополита РПЦвУ - лідера закарпатських сепаратистів

02.09.2020 21:16

Президент Володимир Зеленський нагородив Орденом "За заслуги" 2 ступеня митрополита РПЦвУ Феодора, який веде підривну роботу прот...

Зеленський нагородив митрополита РПЦвУ - лідера закарпатських сепаратистів - фото

Президент Володимир Зеленський нагородив Орденом "За заслуги" 2 ступеня митрополита РПЦвУ Феодора, який веде підривну роботу проти України на Закарпатті.

Про це пише дослідник церковної історії, релігієзнавець Андрій Ковальов на своїй сторінці в Facebook.

"Володимир Зеленський нагородив Орденом "За заслуги" 2 ступеня громадянина Олександра Семеновича Мамасуєва, більш відомого, як митрополит Феодор у Мукачеві і Ужгороді, Російської Правосланої Церкви в Україні.

Очевидно Зеленський високо оцінив активну підривну роботу Мамасуєва проти Незалежності України, активне сприяння сепаратизму на Закарпатті", - зазначає Андрій Ковальов. За його словами, Мамасуєв - лідер закарпатських сепаратистів.

"Він координує діяльність так званих "русинських сепаратистів", зокрема у його струкртурі працює так званий "отець" Димитрій Сидор, засуджений у 2012 році за сепаратизм. Димитрій Сидор очолює екстремістську і сепаратистську організацію "Сьойм подкарпатскіх русінов", фінансовановану урядовим благодійним фондом Російської Федерації "Русскій мір", - зазначає експерт.

Читайте также


Новости раздела

Популярные