Логитип good-novost.info

Безсмертний: В розгоні протестів у Мінську беруть участь російські військові

11.08.2020 09:29

Екс-посол України в Білорусі Роман Безсмертний не сумнівається у тому, що російські військовослужбовці також беруть участь у розгон...

Безсмертний: В розгоні протестів у Мінську беруть участь російські військові - фото

Екс-посол України в Білорусі Роман Безсмертний "не сумнівається" у тому, що "російські військовослужбовці також беруть участь у розгоні" мітингувальників у Мінську.

Про це він заявив у ефірі "НВ", пише "Радые Свабода". "

Хочу нагадати, що сьогодні в Білорусі є російські військові об’єкти. Я не сумніваюся, що у нинішньому розгоні взяли участь російські спецназівці. У Білорусі ніколи не було такої великої кількості ОМОН (як то кажуть, у 33 містах), яка була б більшою за цивільних", - наголосив Безсмертний.

За словами експосла, зараз може відбуватися реалізація "підписаної шість років тому угоди" між Міністерствами внутрішніх справ Білорусі та Росії. У ній, зокрема, йдеться про те, що "воєнізовані сили використовуються для охорони громадського порядку та кордонів у разі необхідності". "Я переконаний, що серед тих, хто виступає за захист так званих "державних інтересів", є й російські війська", - додав дипломат. Крім того, він зізнався, що вірить у "ймовірність успіху мітингувальників у Мінську".

"Нам просто потрібно зрозуміти, що це відкриє величезне вікно можливостей для Кремля впливати на Білорусь. Головне, щоб білоруси та Лукашенко діяли не так, як це робив Віктор Янукович у 2014 році, коли він підписав лист із запрошенням іноземних військ, бо це спровокує величезні військові конфлікти в Білорусі", - пояснив Безсмертний.

Читайте также


Новости раздела

Популярные