Логитип good-novost.info

Протести у Білорусі: Люблінський трикутник закликав до діалогу

10.08.2020 23:42

Міністри закордонних справ країн Люблінського трикутника глибоко стурбовані ескалацією ситуації в Білорусі після президентськи...

Протести у Білорусі: Люблінський трикутник закликав до діалогу - фото

Міністри закордонних справ країн Люблінського трикутника глибоко стурбовані ескалацією ситуації в Білорусі після президентських виборів. Міністри закликають владу утриматися від застосування сили і звільнити всіх затриманих минулої ночі.

Як пише "РБК-Україна", про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті Міністерства закордонних справ України.

"Повага основних свобод і прав людини, включаючи демократію і верховенство права, є необхідним для подальшого розвитку незалежної та суверенної Білорусі, яку ми повністю підтримуємо", - йдеться в повідомленні. Крім того, міністри впевнені, тільки шляхом діалогу поточну ситуацію можна вирішити на благо народу і держави Білорусь. Також міністри заявили, що готові до будь-якої допомоги в сприянні діалогу.

"Благополуччя і процвітання Білорусі та її народу важливі для всієї Європи і особливо для нашого регіону. Всі ми зацікавлені в продовженні взаємовигідного діалогу, а також співробітництва, заснованого на демократичних цінностях та орієнтованої на створення умов для спільного і стабільного майбутнього", - йдеться в повідомленні .

Читайте также


Новости раздела

Популярные