Логитип good-novost.info

Світлана Тихановська після візиту до ЦВК поїхала в невідомому напрямку, з нею немає зв’язку, - штаб

10.08.2020 22:57

Після виборів в Білорусі і нічних протестів кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська поїхала в невідомому напрямку, і ...

Світлана Тихановська після візиту до ЦВК поїхала в невідомому напрямку, з нею немає зв’язку, - штаб - фото

Після виборів в Білорусі і нічних протестів кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська поїхала в невідомому напрямку, і у об’єднаного штабу немає з нею зв’язку. Про це повідомляє Радые Свабода.

До цього в білоруських Telegram-каналах почала з’являтися інформація про те, що Тіхановську нібито утримують в ЦВК. Людей закликали не піддаватися на провокації - за даними NEXTA, біля ЦВК "повна бойова готовність" - силовики готуються затримувати учасників протестів.

Прессекретарка Тихановської Ганна Красуліна повідомила Радые Свабода, що кандидатка перебувала в ЦВК близько трьох годин разом з адвокатом - там з нею нібито спілкувалися представники держорганів.

Вони були в різних кабінетах, тому адвокат не знає, про що говорили з кандидаткою в президенти.

Після цього, за словами Красуліної, Тихановська вийшла з ЦВК, заявивши, що "ухвалиларішення", і поїхала в невідомому напрямку.

Про яке рішення йдеться, вона не знає. Також прессекретарка не знає, чи подала кандидатка скаргу на результати виборів. Раніше в об’єднаному штабі заявили, що Світлана Тихановська не братиме участі в масових протестах.

Читайте также


Новости раздела

Популярные