Логитип good-novost.info

Мінінфраструктури хоче контролювати контрабанду та дороги через супутники

10.08.2020 22:17

Міністерство інфраструктури планує використовувати супутникові сервіси для моніторингу стану доріг, морської контрабанди, видобутк...

Мінінфраструктури хоче контролювати контрабанду та дороги через супутники - фото

Міністерство інфраструктури планує використовувати супутникові сервіси для моніторингу стану доріг, морської контрабанди, видобутку природних ресурсів і попередженням надзвичайних ситуацій.

Як пише "УП", про це повідомив міністр відомства Владислав Криклій під час зустрічі з головою Державного космічного агентства Володимиром Усовим.

"Супутникові сервіси дозволяють не лише виявляти вертикальні зміщення на різних об’єктах інфраструктури, у тому числі, критичної, а й моніторити роботу портів і будівельників, виявляти підозрілі судна у зонах можливої контрабанди та судна, які заходять у порти окупованого Криму, попереджувати незаконний видобуток піску і навіть контролювати дотримання температурного режиму перевізниками.

І ми маємо це використовувати вже зараз", - відзначив Криклій. За його словами, це сприятиме покращенню екології та технічного стану інфраструктурних об’єктів, дозволить попереджувати надзвичайні ситуації природного або техногенного характеру.

Читайте также


Новости раздела

Популярные