Логитип good-novost.info

В ВР знайшлося більше 50 народних депутатів, які стали на захист ОЗГ Вовка

09.08.2020 18:34

Більше 50 народних депутатів подали подання до Конституційного Суду, в якому оскаржують статус Нацтонального антикорупційного бюро т...

В ВР знайшлося більше 50 народних депутатів, які стали на захист ОЗГ Вовка - фото

Більше 50 народних депутатів подали подання до Конституційного Суду, в якому оскаржують статус Нацтонального антикорупційного бюро та повноваження Президента України, визначені у цьому законі, намагаючись створити ризики для незалежності НАБУ.

Це сталося після того, як детективи НАБУ повідомили про підозру, зокрема, голові Окружного адміністративного суду міста Києва, його заступнику та ще п’ятьом суддям цього суду: вони діяли у межах злочинної організації, яка мала на меті захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККСУ), Вищою радою правосуддя (ВРП) та створення штучних перешкод у їхній роботі.

Виборці мають знати, хто покриває вовче кривосуддя, кого цілком влаштовують "повії в мантіях" і кому не треба чесної і незалежної судової системи.

"Медведчук, Дубінський, Рабіновіч, Деркач, Бойко, Шуфрич, Кива, Королевська, Кузьмін, Поляков, Суркіс, Львочкін, Новинський, Фельдман... Яка "прекрасна" компанія захищає вовчий суд та інших "жертв" НАБУ. Зайвий доказ, що НАБУ все робить правильно." - зазначили в ЦПК

Читайте также


Новости раздела

Популярные