Логитип good-novost.info

Поліція не знайшла прослушку в квартирі журналіста Схем Ткача, але відкрила справу

08.08.2020 15:15

Правоохоронці оглянули квартиру журналіста програми "Схеми: корупція в деталях" Михайла Ткача, який повідомив, що знайшов у себе вдом...

Поліція не знайшла прослушку в квартирі журналіста Схем Ткача, але відкрила справу - фото

Правоохоронці оглянули квартиру журналіста програми "Схеми: корупція в деталях" Михайла Ткача, який повідомив, що знайшов у себе вдома ознаки прослуховувального пристрою. "Прослушку" не знайшли, але виявили пошкодження на стелі.

Про це повідомляє поліція Києва.

Так, після повідомлення Ткача про можливу "прослушку" на стелі його квартири правоохоронці приїхали на виклик й оглянули квартиру. Кажуть, жодних технічних засобів там не виявили.

Але під час перевірки повідомлення поліцейські виявили на стелі у квартирі пошкодження. Також співробітники поліції оглянули дах будівлі: жодних пошкоджень або технічних засобів там не виявили.

Правоохоронці відкрили справу за ч. 1 ст. 182 (порушення недоторканності приватного життя) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає до 3 років позбавлення волі.

Зараз триває досудове розслідування, у межах якого встановлять всі обставини події. Аби з’ясувати, чи був там встановлений будь-який прослуховувальний пристрій, правоохоронці запланували ще повторний огляд і судові експертизи.

Головна редакторка "Схем" Наталя Седлецька на своїй сторінці у Facebook повідомила, що прослуховувальний апарат у квартирі її колеги, ймовірно, був встановлений через отвір на горищі, оскільки він живе на останньому поверсі будинку.

Вона наголошує, що поліцейські провели лише зовнішній огляд приміщення, піднялись на горище, взяли зразки з будівельних матеріалів, прийняли заяву та поїхали, а "глибше" не шукали.

"Ми просили поліцію забезпечити охорону приміщення (горища), в яке можна легко потрапити і знищити речові докази. Це б допомогло нам зберегти їх допоки поліція знову не повернеться. Але нам сказали далі звертатись вже у райвідділок, і там запитувати, чи за нашою заявою розпочали кримінальне провадження, чи призначили слідчого у справі, тощо", - додала Седлецька.

За її словами, команда програми залишається на місці, щоб самотужки стежити за місцем події та збереженням можливих доказів.

Читайте также


Новости раздела

Популярные