Логитип good-novost.info

Влада Білорусі погрожує закрити портал TUT.BY за коментар від спостерігача на виборах, який помітив фальсифікацію

08.08.2020 10:15

Міністерство інформації Білорусі зробило письмове попередження порталу TUT.BY за коментар спостерігача на виборах, який поміти...

Влада Білорусі погрожує закрити портал TUT.BY за коментар від спостерігача на виборах, який помітив фальсифікацію - фото

Міністерство інформації Білорусі зробило письмове попередження порталу TUT.BY за коментар спостерігача на виборах, який помітив фальсифікацію на дострокових виборах президента. На думку чиновників, він не міг знати про це, тож портал поширює "недостовірну інформацію, що може завдати шкоди державним або суспільним інтересам".

Як пише "Бабель", про це повідомляє TUT.BY.

Акредитований спостерігач на виборчій дільниці в селищі Сміловичи Олександр Якубовський розповів журналістам, що нарахував 21 виборця, в той час як у протоколі виборчої комісії йшлося про 164.

За словами Якубовського, через півгодини після приходу на виборчу дільницю його змусили разом з іншими спостерігачами вийти на вулицю, тож їм довелося спостерігати через відкриті двері за 20 метрів від будівлі.

У попередженні Міністерства інформації йдеться про те, що Якубовський був відсутній на дільниці цілий день, тож "не міг достовірно і відповідно до законодавства Республіки Білорусь володіти інформацією про кількість тих, хто проголосував достроково".

Згідно закону про ЗМІ, випуск видання може бути призупинений на строк до трьох місяців рішенням регулятора, якщо воно не виправить "порушення". Редакція TUT.BY не вважає себе винною, проте видалить цитату спостерігача Якубовського, щоб запобігти блокування порталу.

Читайте также


Новости раздела

Популярные