Логитип good-novost.info

Звільнений три місяці тому Нефьодов отримав зарплату у ДМС

07.08.2020 15:13

Колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов, звільнений з посади ще у квітні, днями отримав зарплату від органу.

Звільнений три місяці тому Нефьодов отримав зарплату у ДМС - фото

Колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов, звільнений з посади ще у квітні, днями отримав зарплату від органу.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації екс-урядовця. Вчора, 6 серпня, Нефьодов задекларував заробітну плату у розмірі 138 тисяч 654 гривні, отриману від ДМС 31 липня.

Відомо, що 1 липня мав відбутися суд за позовом Нефьодова щодо поновлення його на посаді та виплати зарплати за "втрачені" місяці. Однак у відкритих джерелах інформації про рішення суду немає. Втім, даний дохід не може бути останньою зарплатнею Нефьодова в ДМС, адже його було звільнено ще наприкінці квітня і минуло вже понад три місяці. Ба більше, щорічну декларацію Нефьодов подавав вже після свого звільнення, 19 травня.

Але якби суд мав місце і Нефьодова поновили на посаді голови ДМС ця подія була б широко висвітлена у ЗМІ. Тож, наразі невідомо, чому звільнений чиновник отримав зарплату від ДМС. Нагадаємо, у березні 2019 Максим Нефьодов взяв участь у конкурсі на посаду Голови Державної митної служби. У конкурсі переміг, а 5 липня 2019 уряд затвердив його на посаді. 19 лютого ВАКС зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Нефьодова щодо можливого отримання хабарів групою осіб на чолі з Нефьодовим, коли він був заступником міністра економічного розвитку. 24 квітня Нефьодов був звільнений з посади зі своїми заступниками: Робертом Зелді, Денисом Шендриком і Сергієм Пєтуховим. Раніше в той же день Верховна Рада підтримала створення тимчасової слідчої комісії для з питань розслідування можливих корупційних дій посадових осіб Державної митної служби.

В уряді заявляли, що серед причин звільнення очільника митниці - слабкі показники по надходженню в державний бюджет. 20 травня Нефьодов подав до Окружного адміністративного суду Києва позов з вимогою поновити його на посаді голови митниці, а також - відсудити свій заробіток нібито за час вимушеного прогулу. Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження та призначив на 1 липня підготовче засідання у справі за позовом Максима Нефьодова проти Кабміну щодо поновлення його на посаді голови Держмитслужби.

Читайте также


Новости раздела

Популярные