Логитип good-novost.info

Бєлова призначили радником міністра Сергія Марченка

07.08.2020 13:54

Рік тому Ігор Бєлов був одним з наймолодших кандидатів до Верховної Ради України. Політичною діяльністю Ігор зайнявся в 20 років, ал...

Бєлова призначили радником міністра Сергія Марченка - фото

Рік тому Ігор Бєлов був одним з наймолодших кандидатів до Верховної Ради України. Політичною діяльністю Ігор зайнявся в 20 років, але після поразки на виборах його прізвище зникло з інформаційного поля.

6 серпня Бєлов повернувся до активної публічної діяльності - його призначили радником міністра фінансів Сергія Марченка.

ІНФОРМАТОР зустрівся з Ігорем, щоб розпитати про те, чим він займався останній рік і про його плани на майбутнє.

Ігорю, готуючись до нашого інтерв’ю, я переглядала Ваші сторінки в соціальних мережах і помітила, що у Вас майже рік не було нових фото чи постів, не кажучи вже про Вашу присутність в інформаційному просторі. Останні новини на сторінках про виборчий округ, у якому Ви балотувалися.

На жаль, так. Після поразки на виборах я повністю відійшов від публічного життя.

Це було особисте бажання?

Спочатку так. Але скажу чесно - потім я навіть не знав, що робити, чим займатися. У ранньому віці мені вдалося потрапити в політику, без досвіду та грошей. Враховуючи юний вік, було зроблено багато помилок, але все одно поруч знаходилися люди, які підтримували та допомагали. Тому ми змогли продемонструвати неймовірний рівень.

Про які помилки Ви сказали та чим займалися після виборів?

Після виборів я був переконаний, що для мене відкриті усі двері. Але дуже скоро я зрозумів, що все абсолютно не так. 21 липня минулого року я був наймолодшим кандидатом до Верховної Ради, головою молодіжного напряму у парламентській фракції, а 22 липня - програю округ, а партія не проходить до парламенту. Прийшлося починати все з початку. Наприкінці літа я пішов на роботу за спеціальністю, маючи гарні знання й практичні навички з юриспруденції. Працював у сферах трудового та кримінального права. Вже через короткий час зрозумів, що це не моє, звільнився й почав розглядати вакансії державної служби. Подавався на багато вакансій, завжди доходив до фінальної співбесіди з гарними результатами. Але, на жаль, гарні результати там мало що вирішують. Зрозумівши, що це даремна трата часу, подався на конкурс до Державного бюро розслідувань. Там також не склалося. Набравши максимальні бали, вийшов з розумінням того, що я вже на службі, але конкурс зупинили.

Зараз Вас призначили радником міністра фінансів Сергія Марченка?

Розкажіть, як і завдяки кому отримали посаду? Сергій Михайлович достатньо відома особистість, я давно про нього чув завдяки його трудовій діяльності. Я написав йому повідомлення у Фейсбук, він відповів і через тиждень ми зустрілися для знайомства. Під час другої зустрічі я сказав, що мені імпонує його позиція і я хочу приєднатися до його команди.

Що потрібно написати міністру фінансів, щоб він відповів, а потім ще й зустрівся з Вами?

У повідомленні я написав про свій трудовий шлях, нагороди й ідеологічну позицію. Сторінки у соціальних мережах мають майже усі політики й відомі особистості. Завдяки розвитку технологій можна написати навіть Трампу або Мадонні. У 20 років я написав у соціальній мережі повідомлення народному депутату України Дмитру Ліньку, ми зустрілися на наступний день, через місяць я став його помічником, через три місяці головою молодіжного напряму у парламентській фракції, яку представляв Лінько.

У Вас юридична освіта. Чому міністерство фінансів, а не, наприклад, Мін’юст чи МВС?

Моя особиста позиція і погляди спрямовані на керівника державного органу. Якби мені імпонували очільники названих міністерств - я б написав їм. Найголовніше потрібно вірити у свою справу, я завжди робив з вірою й бажанням. Оскільки було бажання працювати з названою особистістю - я не маю профільної освіти - але я хотів, повірив. Якби умовою було б вивчення ринку усіх останніх доктринальних робіт й написання своїх - зробив би це з вогнем в очах. Я отримав освіту в економічному університеті, тому маю фундаментальні знання, яких буде достатньо, щоб організувати ефективну роботу та зібрати біля себе найкращих фахівців.

Якщо Сергія Марченка відправлять у відставку - готові залишитися працювати в міністерстві чи для Вас принципово працювати саме з Марченком?

Врятувати нашу економіку під час коронавірусної кризи - професіоналізм найвищого рівня. Працювати з іншою людиною, яка мені не симпатизує як лідер, не є професіоналом - не цікаво. На мою думку, наразі наші громадяни мають ефективного, не тимчасового міністра.

І кілька питань про Ваше минуле. Ще рік тому Ви були очільником Молодіжного крила Радикальної партії? Чому пішли з партії Ляшка?

Так, ми з командою створили молодіжну організацію і за рік стали найкращою "молодіжкою" в Україні. Я пішов з посади вже після виборів, без особливого розголосу. Я не хочу коментувати причини виходу, оскільки поважаю людей з якими працював. Моє звільнення пов’язане з особистими моментами у житті.

Як думаєте, як Ваші колишні соратники з РПЛ поставляться до Вашого нового призначення?

З багатьма колишніми соратниками маю дружні відносини. Зрозуміло, що колектив великий, багато різних людей, але я ніколи нікого не підставляв, не пускав пліток та не був прихильником партійної конкуренції. За не один рік роботи я багато чого навчився, здобув досвід. Буде правильно подякувати та рухатися далі.

Ігорю, які перші кроки на новій посаді?

Багато ідей, вогонь в очах та бажання працювати, працювати і ще раз працювати.

Читайте также


Новости раздела

Популярные