Логитип good-novost.info

Нацполіція тепер може залучати таємних агентів для викриття системи підкупу виборців, - Айвазовська

06.08.2020 23:48

Національна поліція України тепер може не просто реагувати на окремі випадки підкупу виборців, а за допомогою проведення негласни...

Нацполіція тепер може залучати таємних агентів для викриття системи підкупу виборців, - Айвазовська - фото

Національна поліція України тепер може не просто реагувати на окремі випадки підкупу виборців, а за допомогою проведення негласних слідчих дій повноцінно розслідувати всю схему підкупу й кожного учасника цього злочину.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила голова правління і координатор політичних програм Громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська, - передає Інтерфакс-Україна.

"Зокрема, підкуп виборців раніше не був тяжким і особливо тяжким злочином. Зараз він таким є. Відповідно, Національна поліція має можливість проводити негласні слідчі дії, оперативну діяльність із розслідування всієї схеми підкупу й кожного учасника цієї схеми, зокрема, інкорпорувати туди як таємних агентів, збираючи належним чином і документуючи інформацію", - розповіла Айвазовська.

30 липня набула чинності постанова Верховної Ради про призначення виборів до місцевих органів влади на неділю, 25 жовтня, поточного року. Передбачено, що 25 жовтня відбудуться "чергові вибори депутатів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів", окрім анексованого Криму й окупованих територій Донбасу.

Читайте также


Новости раздела

Популярные