Логитип good-novost.info

Призначенням Олега Татарова Банкова хоче послабити Авакова

06.08.2020 10:39

У Фейсбуці обурюються призначенням Олега Татарова заступником керівника ОПУ. Йому доручили займатися правоохоронним напрямком.

Призначенням Олега Татарова Банкова хоче послабити Авакова - фото

У Фейсбуці обурюються призначенням Олега Татарова заступником керівника ОПУ. Йому доручили займатися правоохоронним напрямком.

Мовляв, як так - Татаров переслідував активістів Майдану, працюючи заступником начальника Головного слідчого управління МВС за часів Януковича і Захарченка.

Відповідне призначення дійсно дуже неоднозначне, навряд чи промайданівський виборець Зеленського зрозуміє його. Але крім зради, тут є ще один цікавий аспект. Схоже, між Офісом президента і Аваковим назріває протистояння.

Нагадаю для тих, хто забув або пропустив. На днях радник Єрмака Михайло Подоляк в інтерв’ю розповів, як Зеленський делікатно, але чітко пояснив Авакову, хто в країні президент. На слова Подоляка можна було б не звертати увагу, якби не указ про призначення Татарова заступником Єрмака.

Того самого Татарова, який шість років тому на Майдані був по другу сторону барикад від Авакова і наступні роки не змінював свою позицію та ніяк не співпрацював з МВС, яке очолив Борисович.

Цікаво було б дізнатися, що думає Аваков про призначення Татарова в ОПУ. Тільки щось мені підказує, що він не надто радий такому кадровому рішенню Зеленського. Аж надто очевидно, що Татарова призначили заступником Єрмака не для підсилення Авакова у правоохоронному напрямку, а для протистояння з ним.

Мар’ян Ощановський

Читайте также


Новости раздела

Популярные