Логитип good-novost.info

У Херсоні лікарню закрили на карантин через спалах коронавірусу

06.08.2020 10:26

Лікарня ім.О.С. Лучанського відсьогодні, 5 липня, йде на карантин. Серед медпрацівників закладу і пацієнтів зафіксували спалах новог...

У Херсоні лікарню закрили на карантин через спалах коронавірусу - фото

Лікарня ім.О.С. Лучанського відсьогодні, 5 липня, йде на карантин. Серед медпрацівників закладу і пацієнтів зафіксували спалах нового коронавірусу COVID-19.

Як пише "УНІАН", про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.

"У зв’язку з виявленням спалаху коронавірусної інфекції у пацієнтів та медичних працівників Херсонської міської клінічної лікарні ім. О.С.Лучанського, у закладі від 5 по 18 серпня буде припинено виписку й прийом дорослих та дітей планового, ургентного (невідкладного) порядку, вагітних, роділь, породіль", - йдеться у повідомленні.

У лікарні вже виявлено дев’ять хворих на COVID-19, серед яких шість медпрацівників та три пацієнти реанімаційного відділення.

"У всіх пацієнтів та медпрацівників реанімаційного відділення лікарні ім.О.С.Лучанського, а також дотичних відділень після виявлення першого випадку було відібрано понад 90 проб біоматеріалів, ще 97 відібрано сьогодні. Наразі триває дослідження цих матеріалів", - додали у повідомленні.

Водночас виписувати хворих з лікарні будуть тільки за результатами негативного ПЛР-тесту.

Читайте также


Новости раздела

Популярные