Логитип good-novost.info

В Італії уряд може скасувати продаж острова сину ексвласника Мотор Січі Богуслаєва

05.08.2020 19:59

Влада Італії вивчає обставини придбання лігурійського острова Галлінара сином ексвласника компанії Мотор Січ Олександро...

В Італії уряд може скасувати продаж острова сину ексвласника Мотор Січі Богуслаєва - фото

Влада Італії вивчає обставини придбання лігурійського острова Галлінара сином ексвласника компанії "Мотор Січ" Олександром Богуслаєвим.

Про це в середу, 5 серпня, інформує "Європейська правда" з посиланням на Corriere Della Sera.

Лігурійський острів у формі черепахи є природним заповідником з 1989 року і може підлягати обмеженням. Якщо це так, то держава може скористатися пріоритетним правом на його придбання.

"Компетентні органи міністерства вивчають документи, наявні обмеження і наші пріоритетні права" - сказав міністр культурної спадщини і культурної діяльності Італії Даріо Франческіні.

"Острів настільки важливий для нас і для прибережних муніципалітетів цього району з туристичної точки зору, що я вважаю правильним вивчити всі процедурні аспекти продажу", - заявив мер міста Альбенга Ріккардо Томатіс.

Після того, як стало відомо про придбання острова Олександром Богуслаєвим, в Італії почали висловлювати побоювання щодо перетворення його на закритий люксовий притулок, на зразок грецького острова Скорпіос, викупленого свого часу Арістотелем Онассісом. Зокрема, зазначалося, що в світі є чимало приватних островів, однак йдеться про віддалені атоли, в той час як Галлінара доступний для всіх, хто має човен чи кошти його винайняти.

"Жодне будівництво або інші спекуляції не будуть допущені на острові, враховуючи його природний статус", - наголосив мер Альбенги, найближчого до острова міста.

Міністр Франческіні також заявив:"Я вже сказав меру, що ми зробимо все можливе, щоб островом такої краси могли насолоджуватися всі охочі".

Читайте также


Новости раздела

Популярные