Логитип good-novost.info

ПЦУ закликає владу України і міжнародну спільноту захистити Кримську єпархію від знищення окупантами, - заява

05.08.2020 19:58

Київська митрополія Української православної церкви (ПЦУ) звертається до Української держави, міжнародним організаціям ...

ПЦУ закликає владу України і міжнародну спільноту захистити Кримську єпархію від знищення окупантами, - заява - фото

Київська митрополія Української православної церкви (ПЦУ) звертається до Української держави, міжнародним організаціям і демократичним країнам із закликом захистити кафедральний собор ПЦУ в Сімферополі, єпархію і релігійну громаду від знищення Росіією, яка анексувала Крим.

Про це йдеться в оприлюдненому в середу заяві пресслужби Київської митрополії ПЦУ.

"Київська Митрополія УПЦ (ПЦУ) неодноразово звертала увагу на систематичне порушення окупаційною російською владою в Криму норм і зобов’язань з дотримання права на свободу совісті та віросповідання. У зв’язку з черговим актом гонінь на українську православну громаду в Криму звертаємося до Української держави, до міжнародних організацій та до демократичних країн із закликом захистити Кафедральний собор ПЦУ в Сімферополі, єпархію та релігійну громаду від знищення", - наголошується в тексті заяви.

Зокрема, в ПЦУ закликають Українську державу і міжнародних партнерів постійно порушувати питання захисту прав української православної громади в включеному Криму під час контактів з Російською Федерацією.

"Ми також підтримуємо впровадження, подовження та розширення санкцій проти Російської Федерації як держави-окупанта і персонально проти співучасників релігійних гонінь - чиновників окупаційної адміністрацї, суддів, співробітників поліції, судовиконавців та інших", - йдеться в заяві.

Читайте также


Новости раздела

Популярные