Логитип good-novost.info

Обллікарня в Харкові переповнена пацієнтами з COVID-19

05.08.2020 19:46

Харківська обласна інфекційна лікарня переповнена, незважаючи на те, що більшість хворих з коронавірусною хворобою лікуються вдома, н...

Обллікарня в Харкові переповнена пацієнтами з COVID-19 - фото

Харківська обласна інфекційна лікарня переповнена, незважаючи на те, що більшість хворих з коронавірусною хворобою лікуються вдома, на самоізоляції.

Про це в середу, 5 серпня, повідомила Харківська облдержадміністрація.

За її даними, зараз там на лікуванні перебувають 240 пацієнтів. У реанімації, розрахованій на 12 осіб, сьогодні знаходяться 10 пацієнтів, один з них - на інвазійній підтримці, інші - у кисневій масці.

У зв’язку із завантаженістю інфекційної обласної лікарні пацієнтів буде приймати розташована поруч дитяча лікарня, зазначив в.о. глави обласного департаменту охорони здоров’я Геннадій Бондарчук.

"На території дитячої лікарні підготовлений окремий корпус, у якому є 50 боксованих палат, де можуть бути розміщені 150 пацієнтів. Туди завезені протягом останнього тижня 100 точок доступу кисню. Тобто там можуть знаходитися 100 пацієнтів, які потребують кисневої підтримки", - уточнив він.

Також Бондарчук відзначив, що зараз розглядається проект зі створення другого реанімаційного відділення в дорослій інфекційній лікарні. Воно буде розраховане на 20 ліжок.

"Чекаємо узгодження проекту, щоб якомога швидше розпочати роботи і до осінньо-зимового періоду вже мати готове відділення", - сказав керівник Харківського обласного управління охорони здоров’я.

За останню добу в Харківській області виявлено 145 випадків захворювання на COVID-19, 36 пацієнтів були госпіталізовані.

Читайте также


Новости раздела

Популярные